Limeko - Certyfikat Ekologiczny

LIMKA - Nowa, wolnorosnąca rasa kurczaka ekologicznego.

limka-limekoKarmazyn Limeko zwany LIMKA, jest rasą stworzoną specjalnie dla naszej firmy, który jest prawdziwie wolnorosnącym czerwonym kurczakiem, przypominającym wyglądem nasze poczciwe kurczaki wiejskie.

Krzyżówka szlachetnych rodziców najlepszych ras kurczaków z ferm francuskich i belgijskich, przeznaczonych do hodowli ekologicznej i typu label rouge. Inna, bardziej smukła budowa ciała dzięki której rasa ta jest lepiej przystosowana do życia w naturze. Żółta skóra tuszki i wyrazistsze w smaku mięso.

Gorsza wydajność w zamian za lepszy smak.

Karmazyn Limeko zwany LIMKA, nazywany królem pól, to prawdziwy wyznacznik jakości bio. Jak wrócić do czasów naszej młodości skoro nasze babcie nie hodowały brojlera? Taki właśnie cel przyświecał nam, gdy rozpoczęliśmy starania, by pozyskać dla naszych hodowli kurczaka stworzonego do łąk i pól.

Lepsze upierzenie, mocniejsze nogi i wrodzona zadziorność. To wszystko niezbędne jest, by się odnaleźć nie tylko przy karmniku z paszą, ale przede wszystkim na łące wśród traw i naturalnej konkurencji swoich kolegów, którzy nie maja zamiaru
swojego życia przesiedzieć na kuprze.

Zobacz wszystkie produkty »do_gory